Blog - Dietetyk Radosław Bernat

Witam Was Serdecznie na swoim blogu.
Na wstępie chciałem uprzedzić, że nie mam lekkiego pióra i doświadczenia w pisaniu bloga, w związku z czym moje "blogowanie" może znacznie się różnić od popularnych dziś blogów.

Nie mniej jednak będę chciał tutaj przekazywać Wam jak najwięcej luźnych informacji ze świata dietetyki, odchudzania, diety niskowęglowdanowej i z miejsc, w których pracuje min. Wrocław, Milicz i Oleśnica.

Od 2010 roku wspieram moich podopiecznych i pomagam spełniać marzenia o zgrabnej i smukłej sylwetce. Odpowiednio dobrana dieta poprawia nie tylko samopoczucie, ale i zdrowie????
Tysiące osób, którym pomogłem „odzyskać siebie”, przez 13 lat pracy w zawodzie, to dla mnie największa nagroda.
Już w czasie szkoły średniej, interesowałem się zdrowym odżywianiem i jego wpływem na organizm. Postanowiłem, że będę pomagać innym, polepszać jakoś ich życia.
Swoją pracę traktuję jak misję, dlatego poświęcam swoim podopiecznym tyle czasu, ile potrzebują oraz jestem dla nich wsparciem????
Uważam, że swoją wiedzę trzeba sukcesywnie poszerzać, dlatego mimo doświadczenia uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu mogę otaczać Was jeszcze lepszą opieką.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Prowadziłem prelekcje w programie dla dzieci i młodzieży "Mądre Żywienie, Zdrowe Pokolenie"
Prywatnie– od 13 lat jestem w szczęśliwym związku małżeńskim i wychowuję 2 wspaniałych dzieci❤️
W wolnej chwili najchętniej gram w piłkę nożną, squasha oraz szachy. Bardzo lubię łowić ryby.
Moje hobby to zbieranie starych kart telefonicznych i numizmatyka (głównie stare banknoty).
Lubię rodzinne wycieczki piesze i rowerowe.
Nie lubię oglądać seriali i chodzić na zakupy odzieżowe .
Zależy mi, aby każda osoba, która do mnie trafia, osiągnęła zamierzony cel, dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie.
Upodobania smakowe, tryb życia, pracy u każdego są inne.
Jadłospis, jak i wskazówki, które ode mnie dostaniesz, pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – składniki są łatwo dostępne, a dania szybkie w przygotowaniu. No i oczywiście smaczne i sycące.
Zachęcam Cię do sprawdzenia opinii zadowolonych pacjentek i pacjentów, ze współpracy ze mną. Jest ich ponad 200. Wierzę, że również i Ty do nich dołączysz❗️
Jeśli chcesz lepiej poczuć się we własnym ciele, to skorzystaj z mojego wsparcia.
Napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń, a ja opowiem Ci o szczegółach.

Do zobaczenia✋
Radosław Bernat
Opinie o mnie  |  Zamów dietę