Blog - Dietetyk Radosław Bernat

Witam Was Serdecznie na swoim blogu.
Na wstępie chciałem uprzedzić, że nie mam lekkiego pióra i doświadczenia w pisaniu bloga, w związku z czym moje "blogowanie" może znacznie się różnić od popularnych dziś blogów.

Nie mniej jednak będę chciał tutaj przekazywać Wam jak najwięcej luźnych informacji ze świata dietetyki, odchudzania, diety niskowęglowdanowej i z miejsc, w których pracuje min. Wrocław, Milicz i Oleśnica.

Na początku chciałem napisać krótką notkę biograficzną o sobie, ale dziś odstąpiłem od tego pomysłu "bo kogo to będzie w większym stopniu interesować". Najważniejsze dla Was to, że od szkoły średniej zajmowałem i interesowałem się szeroko pojętym żywieniem. Wynikiem tych zainteresowań było ukończenie Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na ówczesnym Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 6 lat pomagam w 90 kilku procentach osobom borykających się ze swoją wagą oraz w kilku pozostałych procentach osobom z innymi dolegliwościami i chorobami ze strony układu pokarmowego. Swoje poradnictwo dietetyczne opieram od samego początku na diecie niskowęglowodanowej co w większości przypadków przynosi naprawdę dobre efekty.

Od początku działalności uczestniczę w edukowaniu dzieci i młodzieży, począwszy od przedszkolaków, dzieci szkół podstawowych, młodzież szkolną, po studentów.
Przeprowadzam również stałe konsultacje z kobietami ciężarnymi i karmiącymi w szkole rodzenia "Inflancka" we Wrocławiu.
Pomagam również seniorom borykającym się z nadwagą/otyłością oraz chorobami metabolicznymi, występującymi często w tym wieku.
Poradnia uczestniczy w wielu akcjach dobroczynnych, wspomagając min. program Szlachetna Paczka, różne fundacje, w tym szczególnie Fundację Unia Wrocław.
Opinie o mnie  |  Zamów dietę