Blog - Dietetyk Radosław Bernat

Testy genetyczne

Zapraszam serdecznie do wykonani sobie testów genetycznych, które określą twoje preferncje i ryzyka w nst obszarach min:


Test DNA może pomóc Ci dostosować codzienne odżywianie, styl życia, leki i ćwiczenia, tak aby lepiej się czuć i funkcjonować na co dzień.

Na przykład, jeśli odkryjesz, że nie tolerujesz laktozy, możesz łatwo uniknąć wzdęć, skurczów i innych dolegliwości, dręczących cię po spożyciu mleka i nabiału.

Wiedza o ryzyku zapadnięcia na szereg przewlekłych schorzeń skłoni cię, aby już dziś zacząć podejmować działania profilaktyczne, które zapewnią Ci zdrowsze jutro.

Jeśli odkryjesz u siebie genetyczne predyspozycje do chorób układu krążenia, możesz już teraz dostosować swój sposób odżywiania i styl życia, aby uniknąć powikłań w przyszłości.

 Test DNA dostarcza informacji cennych nie tylko dla ciebie, ale także dla Twojej rodziny.

Tak samo jak kolor włosów i inne cechy, również choroby mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jeśli jesteś nosicielem pewnych wariantów genetycznych, choroby niekoniecznie wystąpią u ciebie, ale mogą pojawić się u twoich dzieci. Taka wiedza daje przyszłym i świeżo upieczonym rodzicom czas i możliwość podjęcia najlepszych decyzji i stworzenia optymalnego środowiska dla swojej rodziny.

P
roszę poświęcić parę minut i zapoznać się z możliwościami tych tekstów w poniższym video:
https://www.youtube.com/watch?v=wdJLPG5pPZ4

Promocyjne ceny testów dla moich Pacjentów obowiązujące od 01.10.2023 roku

1.    Test Premium dla klienta: 1590 PLN

2.     Test Lifestyle dla Klient: 1290 PLN

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu
Opinie o mnie  |  Zamów dietę